Ing. Petr Růžička

Petr

Více než 25 let jsem na intenzivní vědomé cestě sebepoznání. Ze své předchozí komerční praxe mám výcvik a bohaté zkušenosti s koučováním a motivováním. Zabývám se též hypnózou a jejím použitím při práci na sobě.

Jak Vás mohu podpořit?

Vše, co se nám v životě děje, je pro nás obohacující, i když to mnohdy tak na první pohled nevypadá. Dá se s tím pracovat, uchopit to, lze vidět souvislosti a strukturu tohoto dění.

To, co mohu nabídnout, je práce na sobě, srovnání myšlenek, nalezení struktury, provázaností a opravdových motivací v situaci, jejíž řešení je záměrem/cílem klienta. Je důležité před sebou rozkrýt a uvědomit si svoje opravdové motivace, rozkrýt před sebou svá temná zákoutí a být schopen jejich přijetí. Dělám to takto sám se sebou a baví mě vidět, že tyto postupy prakticky fungují a tím to celé dává smysl. Tento přístup k řešení životních situací mi dělá radost, a proto ho chci předávat dále.

Výsledkem tohoto postupu je, že se celý klientův příběh s jeho souvislostmi a odhalením opravdových motivací před námi otevře jako kniha, a tak společně dojdeme k tomu, že se klient sám ve své situaci zorientuje a najde si svoji cestu. Případně změní svoje skutečné motivace a objeví novou inspiraci.

To lze udělat. Teď a tady. A to mě na tom baví.

Jarmila Švadlenková

Jarmila

Mám za sebou kurzy a výcviky: koučování u Magdaleny Vokáčové, roční kurz Love, Relationships and You a dva stupně Heart IQ Academy u Christiana Pankhursta, tříletou Školu přírodní léčby u MUDr. Soni Hájkové. 

Nejraději pracuji intuitivně a hlavně zcela individuálně, nesnažím se napasovat jednu techniku na každého.